XI Niedziela Zwykła - 14.06.2015

XI Niedziela Zwykła - 14.06.2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11. Niedziela Zwykła - 14.06.2015 r.

1. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu odprawiamy o godz. 8.30 i 17.45 natomiast w niedzielę o 17:00.

2. Zapraszamy na IV Marsz dla Życia i Rodziny w Lęborku, który odbędzie się w dniu 28 czerwca 2015 r. (w niedzielę). Marsz wyruszy po Mszy Św. o godz. 11.30 (ok. godz. 12.30) z Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła i przejdzie ulicami: Placem Św. Jakuba, Basztową, Wyszyńskiego, Aleją Wolności, Armii Krajowej, Czołgistów, 1 Maja, Staromiejską do Placu Pokoju.

3. W związku z przygotowaniem wystawy na 70 lat pracy Franciszkanów czekamy na Wasze zdjęcia do 15 czerwca br.

4. O. Tadeusz Brzozowski – misjonarz z Kenii odprawi w dniu 21 czerwca o godz. 10.00 Mszę Św. dziękczynną za 25 lat Sakramentu Kapłaństwa.

5. W kancelarii parafialnej są do odbioru filmy i zdjęcia z tegorocznej Pierwszej Komunii Świętej.

6. Zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną oraz studentów na letnie rekolekcje oazowe, na Kaszubach, w dniach od 14. do 30. lipca. Przyjmij zaproszenie Jezusa do wielkiej przygody, a przekonasz się, że chrześcijaństwo jest fascynujące. Bliższe informacje i zapisy u o. Pawła.

7. Tych, którzy pragną w tym roku wstąpić do naszej Prowincji Zakonnej zapraszamy na rekolekcje dla kandydatów do Zakonu, które odbędą się w dniach od 26 do 28 czerwca br. w Gnieźnie na pierwszym etapie formacji zakonnej tzw. Postulacie. Szczegółowe informacje w zakrystii lub klasztorze.

8. Młodzież męską i żeńską zapraszamy na rekolekcje podczas, których chcemy wpatrywać się w życie Św. Franciszka idąc za Jezusem. Odbędą się one w najbliższy weekend od 19 do 21 czerwca w Poznaniu. Koszt uczestnictwa - ofiara dobrowolna. Szczegółowe informacje w zakrystii lub klasztorze.   

9. Jeśli w czasie wakacyjnym chcesz iść wspólnie z nami Franciszkanami na Jasną Górę to zapraszamy Ciebie do naszej grupy pielgrzymkowej "Franciszek". Wyruszyć możesz z dwóch miejsc z Elbląga 28 lipca lub z Gdańska 4 sierpnia. Na Jasną Górę dochodzimy 11 sierpnia. Przy wyjściu z kościoła są druki – na których można napisać swoje intencje ofiarowane w pielgrzymce na Jasną Górę. Więcej informacji w zakrystii lub klasztorze.

10. Ogłoszenie o. Roberta: 

Diecezjalne Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętego Jakuba Apostoła w Lęborku


Niestety, ale w wybranym terminie nie ma jeszcze intencji mszalnych.

Przejdź do góry strony