VII Niedziela Zwykła - 19.02.2017

VII Niedziela Zwykła - 19.02.2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII Niedziela Zwykła – 19 lutego 2017 r.

1.  Dziękujemy za ofiary zebrane na ogrzewanie naszego kościoła. W ostatnim tygodniu musieliśmy usunąć awarię pieców grzewczych. Ufamy, że stan ogrzewania poprawi się w naszej świątyni.

2. Zapraszamy na spotkanie związane z przygotowaniem Misterium Męki Pańskiej. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.00 w auli w domu parafialnym.

3. Spowiedź Święta w najbliższym tygodniu, w czwartek od godz. 16.00.

4. Z kalendarza liturgicznego: w środę 22 lutego – Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła; w czwartek 23 lutego – wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

5. Ofiary z tacy z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na dalsze remonty i renowację w Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła.

6. Także w przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert: Muzyka dawna, ale bliska… - barwy renesansu i baroku  - Zespołu INCANTARE z Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku. Koncert rozpocznie się po Mszy Św. o godz. 18.00.

7. Zapraszamy na kolejny weekendowy kurs przedmałżeński. Początek kursu 27 maja br. o godz. 10.00 w auli w domu parafialnym. Zakończenie kursu w niedzielę 28 maja br. Mszą Św. o godz. 13.00. Liczba miejsc ograniczona.

8. Kronika żałobna. Odszedł do domu Ojca:

Śp. Bogdan Morawski, lat 68, z ul. Skoczylasa.

Dobry Jezu a nasz Panie… 

Do ogłoszeń:

-       Wielkopostny Dzień Skupienia dla Członków Rycerstwa Niepokalanej oraz Żywego Różańca odbędzie się 4 marca w I sobotę Wielkiego Postu w naszym Sanktuarium – rozpoczęcie o godz. 11.00.

-       W najbliższą Niedzielę 26 lutego odbędzie się kolejne spotkanie Dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. wraz z Rodzicami. Rozpoczęcie spotkania Mszą Św. o godz. 15.00. Po Mszy Św. zapraszamy do auli w domu parafialnym do mierzenia alb oraz będzie możliwość odsprzedania alb komunijnych.

 

Diecezjalne Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętego Jakuba Apostoła w Lęborku


Niestety, ale w wybranym terminie nie ma jeszcze intencji mszalnych.

Przejdź do góry strony