V Niedziela Zwykła - 5.02.2017

V Niedziela Zwykła - 5.02.2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2017 r.

1.  Zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na wymianę tajemnic o godz. 16.15.

2. Dzisiaj na Mszach Św.  święcimy sól, chleb i wodę na pamiątkę wspomnienia św. Agaty. Natomiast po Mszy Św. o godz. 11.30 zapraszamy do mierzenia alb – Dzieci, przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej do auli w domu parafialnym.

3.  W sobotę 11 lutego Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorych. W naszym kościele Msze Święte z  udzieleniem Sakramentu Chorych będziemy sprawowali o godz. 9.00 i 18.00. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni!

4. Spowiedź Święta w najbliższym tygodniu, w czwartek od godz. 16.00.

5. Kancelaria parafialna w najbliższym tygodniu czynna jest we wtorek oraz w piątek.

6. Zapraszamy na spotkanie związane z przygotowaniem Misterium Męki Pańskiej. Spotkanie odbędzie się 19 lutego w niedzielę o godz. 16.00 w auli w domu parafialnym.

7. Z kalendarza liturgicznego: w poniedziałek 6 lutego – wspomnienie śś. Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy; we wtorek 7 lutego – wspomnienie św. Kolety; w piątek – 10 lutego – wspomnienie św. Scholastyki.

8. W kościele Św. Maksymiliana w dniu 10 lutego o godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb Dzieci Utraconych. W czasie Eucharystii będzie także modlitwa w intencji Rodziców i Rodzin.

9. Za tydzień ofiary z tacy będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła.

10. W dniu 14 lutego zapraszamy Zakochanych, Narzeczonych i Małżonków na Mszę Św. o godz. 18.00, aby prosić za przyczyną Św. Walentego o potrzebne Łaski. Po Eucharystii zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo.

11. Kronika żałobna. Odeszły do domu Ojca:

Śp. Anna Szaniewska, lat 86, z ul. Staromiejskiej;

Śp. Jadwiga Kłosowska, lat 94, z ul. Orzeszkowej.

Dobry Jezu a nasz Panie… 

Diecezjalne Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętego Jakuba Apostoła w Lęborku


Niestety, ale w wybranym terminie nie ma jeszcze intencji mszalnych.

Przejdź do góry strony