Uroczystość Bożego Ciała - 04.06.2015

Uroczystość Bożego Ciała - 04.06.2015

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

- 04.06.2015 r.

1. Dzisiaj Msze Św. w naszym Sanktuarium są odprawiane według porządku niedzielnego z wyjątkiem Mszy Św. o godz. 11.30. Główne uroczystości rozpoczną się Eucharystią o godz. 10.00 na Placu Pokoju. Następnie wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy ulicami: Placem Pokoju, Armii Krajowej, Aleją Wolności, do kościoła NMP Królowej Polski. Dziękujemy za przygotowanie  ołtarzy wspólnocie neokatechumenalnej, Lęborskiemu Stowarzyszeniu Św. Jakuba Apostoła i Zrzeszeniu Kaszubsko Pomorskiemu -  Oddział w Lęborku. Wieczorem o godz. 19.00 - Plac Pokoju stanie się miejscem chwały Bożej! Zapraszamy Ciebie wraz z Rodziną na wspólnie uwielbienie Boga Żyjącego.

2. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.00.

3. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwo poświęcone czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o godz. 8.30 i 17.45, a w niedziele o 17.00.

W czasie Oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła będą się odbywały od jutra o godzinie 17.30; w niedzielę o godz. 17.00. Na procesje zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.

4. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w naszym Sanktuarium pt. “Rodzina Sanktuarium Życia”  przygotowanej przez Diakonię Życia z Domowego Kościoła. Ma ona na celu ukazanie piękna zwyczajnego życia w małżeństwie i rodzinie, które oparte jest na głębokiej relacji z Bogiem.

5. Jutro w pierwszy piątek Spowiedź Św. dla dzieci o godz. 16.00, następnie Msza Św. o godz. 16.30. W pierwszą sobotę zapraszamy wraz z Domowym Kościołem na Nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca o godz. 08.10.

6. W najbliższą Niedzielę wymiana tajemnic różańcowych o godz. 16.15.

Diecezjalne Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętego Jakuba Apostoła w Lęborku


Niestety, ale w wybranym terminie nie ma jeszcze intencji mszalnych.

Przejdź do góry strony