Zapraszamy - kino letnie - w czasie Dni Św. Jakuba Ap.

Zapraszamy - kino letnie - w czasie Dni Św. Jakuba Ap.

W ramach Dni Św. Jakuba Ap. w środę i w czwartek (18 i 19 lipca) o godz. 21.00 zapraszamy na kino pod chmurką – między klasztorem a kościołem. Będzie można wypożyczyć leżak. W środę zobaczymy film pt. "October baby - każde życie jest cudem" natomiast w czwartek film pt. „Odważni”,. Serdecznie zapraszamy.

"October baby - każde życie jest cudem" (tu można obejrzeć trailer) http://www.youtube.com/watch?v=YsIBuRygfcY  Film "October baby - każde życie jest cudem" jest częściowo inspirowany autentyczną historią Gianny Jessen – kobiety, która przeżyła własną aborcję.

Bohaterką filmu jest 18-letnia Hannah. Szukając swej biologicznej matki, odkrywa prawdę o sobie – o tym, że urodziła się w trakcie aborcji. Choć doświadczenie to nie zachowało się w jej pamięci, ma ogromny wpływ na jej postawę wobec bliskich i świata.

"October baby" to film o sile przebaczenia które zmienia ludzkie życie, to także film o pięknie i bezcennej wartości każdego ludzkiego życia. W dobie toczącej się społecznej dyskusji o prawie do aborcji zdecydowanie warto go obejrzeć.

„Ten film uleczył kawałek mojej duszy” – tak opisuje swą reakcję na film „October Baby - każde życie jest cudem” Kelly Clinger, była wokalistka z chórków Britney Spears, która dokonała dwóch aborcji w swoim życiu, a obecnie jest zagorzałą obrończynią życia.Jedno z największych i najtrudniejszych zadań stojących przed każdym rodzicem to wychowanie dzieci i przekazanie im wiary.

Natomiast w czwartek 19 lipca zapraszamy wszystkich rodziców, zarówno małych jak i dorosłych już dzieci, a także młodzież, która będzie w przyszłości pełnić tę odpowiedzialną rolę na projekcję filmu pt. "Odważni" opowiadającego historię 4 amerykańskich policjantów którzy w poczuciu miłości i odpowiedzialności za swoich najbliższych podejmują  wyzwanie które na zawsze odmieni ich rodziny. Film, bawi, wzrusza i zaskakuje a przede wszystkim pokazuje jak każdy rodzic może stać się bohaterem dla własnych dzieci.

- "Odważni” - (tu można obejrzeć trailer) http://www.youtube.com/watch?v=emyBSTL2zjw (Film z lektorem)

Franciszkanie zapraszają!

Zapraszamy - kino letnie - w czasie Dni Św. Jakuba Ap.
Zapraszamy - kino letnie - w czasie Dni Św. Jakuba Ap.

Diecezjalne Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętego Jakuba Apostoła w Lęborku


Niestety, ale w wybranym terminie nie ma jeszcze intencji mszalnych.

Przejdź do góry strony